Kim Kardashian pozon me bikini të zeza dhe helmetë në kokë, merr vëmendje me linjat e formësuara

Prishtinë | 06 Mar 2022 | 13:04 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian shfaqi linjat e saj mahnitëse të shtunën (5 mars) në një seri fotosh magjepsëse të postuara për 190 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

41-vjeçarja e cila së fundmi u deklarua ligjërisht beqare nga një gjykatës në mes të divorcit të saj të diskutueshëm nga Kanye West , pozoi në bikini të zezë, ndërsa kishte veshur një helmetë motorike.

Themeluesja e “SKIMS” tregoi format e saj të tonifikuar dhe poshtë belit vendosi një peshqir të bardhë, ndërsa pozoi para një sfondi tropikal të plazhit.

“Gjithmonë gati!”, ishte mbishkrimi që vendosi sipër fotove bukuroshja brune.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” aksesoi pamjen e saj në plazh me bizhuteri të mëdha argjendi, një byzylyk me zinxhir dhe gjerdan të ngjashëm.

Flokët e zeza dhe të gjata ishin pak të lagura dhe i ngjiteshin pas trupit teksa hoqi helmetën e zezë, shkruan DailyMail.

Në pamjet e tjera tërheqëse, bukuroshja u kthye për të dhënë një pamje të pasmeve të saj të famshme dhe dukej se nuk kishte veshur asgjë nën peshqir.

Kim – e cila aktualisht po studion për të dhënë provimin e jurisprudencës në mënyrë që të bëhet avokate, u pa natyrale dhe a grim në fotot që morën miliona pëlqime.

Teksa mbante helmetën, disa fansa theksuan se reflektimi mbi të dukej se ishte i dashuri i saj, Pete Davidson, 28 vjeç.

Ndërkohë, ish-bashkëshorti i Kim u pa gjithashtu së fundmi me një helmetë të zezë, megjithëse ishte versioni i animuar i tij në klipin e fundit për këngën “Eazy”, me The Game.

Në video, shihet një version i animuar nga balta i Kanye-së duke ecur me shpejtësi në një motoçikletë përpara se të rrëmbejë një version vizatimor të të dashurit të Kim-it dhe t’i hedhë një çantë mbi kokë.

Filmi vizatimor Ye më pas e lidh atë dhe e vendos në pjesën e pasme të një automjeti të të gjithë terrenit, përpara se më në fund ‘ta varros të gjallë’ Pete, duke e mbajtur kokën mbi papastërti dhe duke rritur trëndafila mbi të.

Kim thuhet se është ‘e zemëruar’ me videon dhe mendon se ishte është ‘shumë e dhunshme’, tha një burim i tha People të premten.

“Ajo është vërtet e mërzitur me Kanye që ai e bëri këtë. Ajo e ka kaluar plotësisht gjithë këtë dhe dëshiron që të ndalojë”, tha ky burim.

Ndërkohë ai nuk po e merr për zemër dhe mendon se videoja është histerike, tha një burim për Page Six.

“Ai e konsideron histerike faktin që Kanye përfshiu një version vizatimor të tij në videoklipin e tij muzikor”, tha burimi i afërt me aktorin.

Ky burim shtoi se komediani – i cili filloi të takohej me Kardashian pas paraqitjes së saj në SNL tetorin e kaluar – është i kënaqur nga vëmendja.

Kim – e cila ka katër fëmijë me Kanye, North, Chicago, Saint, dhe Psalm – paraqiti kërkesë për divorc vitin e kaluar, kërkesa e saj për t’u deklaruar ligjërisht beqare u miratua nga një gjykatës të mërkurën e kaluar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme