Konfirmon Policia: Një 60 vjeçar gjendet i vdekur në rrugën “Ukshin Kovaçica” në Vushtrri

Prishtinë | 22 Pri 2024 | 15:41 | Nga Ekonomia Online

Një person ka mbetur i shtrirë në tokë në rrugën Ukshin Kovaçica në Vushtrri.

I vdekur është gjetur një mashkull 60 vjeçar.

Kështu ka konfirmuar për “Mitropol” zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Ilmi Prekazi.

“Në vendin e ngjarjes ka arritë një njësi e Emergjencës, të cilët kanë konfirmuar se personi në fjalë është pa shenja jete”, tha Prekazi.

Njësitë kompetente kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me hetimin e rrethanave të rastit.

Të ngjashme