Konjufca viziton Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovës

Prishtinë | 21 Qer 2022 | 10:18 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, viziton Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovës (ASHAK), raporton EO.

Ai është pritur nga kryetari i AShAK, Mehmet Kraja, dhe anëtarë të tjerë të këtij institucioni.

Takimi i tyre është i mbyllur për media.

No description available.

No description available.
No description available.
No description available.

Të ngjashme