Konjufca pret në takim presidentin e Këshillit Kombëtar zviceran

Prishtinë | 09 Kor 2024 | 09:09 | Nga Gzim Mujaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka pritur të martën në takim presidentin e Këshillit Kombëtar të Zvicrës, Eric Nussbaumer, raporton Ekonomia Online.

Kryetari Konjufca, dhe presidenti i Këshillit Kombëtar të Zvicrës, Nussbaumer, pas takimit do të mbajnë konferencë për medie.

Të ngjashme