Angela Martini nxjerr gjoksin në video (+18)

Prishtinë | 16 Jan 2018 | 22:35 | Nga

Modelja e njohur shkodrane mesa duket po shijon muajin e mjaltit në një ishull krejtësisht privat dhe të izoluar nga sytë e botës.

Bukuroshja Angela Martini ka zbuluar pak nga ditët e saj të ëmbla me fansat në rrjetet sociale.

Teksa shfaqet superseksi dhe mjaft provokuese Angela ka treguar një pjesë nga magjia që po jeton.

Martini dhe miliarderi rumun janë arratisur në ishujt më të lakmuar dhe po shijojnë në maksimum ditët e tyre.

Modelja ka pozuar mjaft lozonjare duke nxjerrë në shesh gjoksin e saj të bujshëm.

In between North Island and Fregate Island ?❤️? #seychelles

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme