Angela tregon gjoksin bashkë me shoqen, argëtohet në karantinë

Prishtinë | 10 Maj 2020 | 11:47 | Nga Ekonomia Online

Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini po vazhdon që të postojë foto seksi nga karantina

Bukuroshja shqiptare ka postuar një foto bashkë me një shoqe të saj ku edhe tregon gjoksin e saj bombastik.

“Thirri shoqet dhe dërgojë ato në një anije kozmike”, ka shkruar Angela derisa ka qenë e shoqëruar me modelen Alina Puscau.

Angela është aktivizuar kohëve të fundit, sidomos gjatë karantinës, ku ka postuar foto tepër të nxehta për 423 mijë fansave të saj në Instagram.

.

Të ngjashme