Arnida nuk arriti të bëhej deputete, por në Instagram është yll

Prishtinë | 13 Kor 2019 | 13:41 | Nga Ekonomia Online

E veshur vetëm me të brendshme dhe me shikimin nga dritarja, ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi ka tërhequr gjithë vëmendjen me setin e radhës.

E njohur si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkurruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte.

Duket se Arnida nuk e ka gjetur veten në politikë dhe në profilin e saj në rrjete sociale nuk mungojnë fotot provokuese.

Të ngjashme