Beatrix Ramosaj nuk lë askënd indiferent me pozat e reja

Prishtinë | 04 Qer 2021 | 20:41 | Nga Ekonomia Online

Artistja e njohur, Beatrix Ramosaj, është ndër më të pëlqyerat nga audienca e gjerë.

Ajo është tejet aktive me postimet në rrjete sociale, duke informuar rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Në disa imazhe të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të mos e lë askënd indiferent.

Këngëtarja u pa me një palë sytjena me ngjyrë të gjelbër, duke theksuar gjoksin e formësuar.

Flokët e lakuara i kishte lënë mbi supe, kurse për makijazh ka shkuar me nuanca më të errëta.

“Ky grim është gjithçka”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkohë “Dancing With The Devil” është hiti saj i fundit, që u prit mirë nga publiku. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme