Bebe Rexha ekspozon të pasmet gjatë pushimeve në jahtin luksoz brigjeve të Italisë

Prishtinë | 04 Sht 2021 | 18:12 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, këto ditë ndodhet në Itali.

Ajo shkoi atje për promovimin e koleksionit më të ri nga “Dolce dhe Gabanna”, teksa pas përfundimit të eventit, duket se ka gjetur më në fund pak kohë për pushime me të dashurin e saj.

Rexha i ka mbajtur vazhdimisht aktiv ndjekësit për momentet e këndshme që po shijon atje, duke publikuar fotografi dhe video gjatë pushimeve që po i shijon në jahtin luksoz birgjeve të Italisë.

Duke qenë gjithnjë e çiltër me fansat e saj, 32-vjeçarja nuk heziton që të ndajë me ndjekësit edhe imazhe të linjave të saj trupore apo paraqitjeve të ekspozuara.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “The Way I Are” ndau me ndjekësit e saj në InstaStory një video, ku shfaqte të pasmet e saj atraktive, teksa ndodhej në jahtë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme