Çiftet e njohura shqiptare që nuk e shprehin dashurinë në rrjetet sociale

Prishtinë | 14 Mar 2018 | 20:37 | Nga

Në ditët e sotme, çiftet e njohura ose të panjohura e shprehin dashurinë në rrjetet sociale. Disa e shprehin sepse vërtet e ndjejnë, ndërsa disa të tjerë e bëjnë edhe për inat të ndjekësve, për t’ju treguar se marrëdhënia e tyre po shkon për mrekulli. Gjithsesi, përveç çifteve që e mbushin profilin e tyre me dedikime romantike dashurie, ka edhe nga ata që preferojnë që dashurinë që ndjejnë për partnerin/partneren ta mbajnë vetëm për vete. Se për cilët nga çiftet e njohura po flasim, shikoni fotot e mëposhtme.

1

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi
Ata janë një çift i konsuliduar prej kohësh por rrallë herë i bëjnë dedikime nëri-tjetrit. Albani dhe Bieta madje edhe kur shkruajnë ndonjë dedikim dashurie e shoqërojnë me nota humori. Siç duhet të jetë dashuria në fakt…edhe argëtim.

2

Klea Huta dhe Elgit Doda
Edhe pse janë një çift të rinjësh, Klea dhe Elgiti nuk i bëjnë asnjëherë dedikime njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Madje ata edhe në fotot që publikojnë, nuk shkruajnë asnjë koment rreth fotos.

3

Anila dhe Ardit Gjebrea
Prej një jete së bashku, por kur vjen puna tek dedikimet e dashurisë ata janë mjaft minimalist. Dashurinë që kanë për njëri-tjetrin preferojnë ta mbajnë për vete, ose ta shprehin me një rresht.

4

Soni Malaj dhe Klevi
Soni Malaj kohë e fundit e ka pranuar lidhjen e saj me Klevin, por dashurinë e jetës së saj nuk preferon ta publikojë në rrjetet sociale. Ajo jo vetëm që nuk bën dedikime dashurie, por edhe fotot me Klevin janë të rralla.

5

Monica dhe Lorik Cana 
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana edhe pse poston vazhdimisht foto me gruan e tij, rrallë herë i bën asaj ndonjë dedikim. Ai mjaftohet thjesht duke shkruar “Znj. Cana”. Me këtë në fakt ai i ka thënë të gjitha.

Të ngjashme