Demi Rose “humbet” në xhungël (Foto)

Prishtinë | 19 Gus 2019 | 17:54 | Nga Ekonomia Online

Demi Rose shfaqet tepër joshëse në Bali, Indonezi, gjatë një seti fotografik në xhungël.

Rose dukej tepër joshëse e veshur me një palë bikini dhe një rrip të lidhur në kokë, pamje e cila përshtatej me vendin ku ajo pozonte.

Nga fotot, Rose duket fillikat në xhungë, por me siguri me të kanë qenë dhe fotografët e stafi tjetër…

Gorgeous: The pin-up added a slick of dark gloss to her lips and a dusting of pale gold shadow to enhance her brown eyes
Rise to fame: The Instagram sensation was propelled to fame after being romantically linked to Kylie Jenner's ex Tyga
Strike a pose: The social media star, 24, emphasised her hourglass physique in the simple string swimwear, which featured crossover detailing on the hips

View this post on Instagram

Strike a pose. . 📸 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

What’chu looking at? 😜 . 📷 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

Mirror mirror on the wall…

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Të ngjashme