Do të habiteni se sa shumë është dobësuar Gili

Prishtinë | 31 Mar 2019 | 18:42 | Nga Ekonomia Online

Dikur e kishte trupin perfekt, linjat e pa krahasueshme, por me kalimin e viteve Gili nisi të ndryshonte.

Këngëtarja e mirënjohur kosovare vitet e fundit shtoj në peshë, gjë që dukej. Megjithatë, i kamuflonte mirë kilogramët e tepërt me veshje të veçanta

Gjithsesi, duket se Gili nuk ndihej shumë e kënaqur me pamjen e re, andaj disa herë ka tentuar që të bije në peshë dhe më në fund ia ka dalë.

Siç mund ta shihni, linja e re e këngëtares është shumë atraktive. Gili po duket sikur të ishte sërish në të 20-tat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme