Dua Lipa dhe Bella Hadid shfaqen me shumë stil së bashku, në ditëlindje të vajzës së Gigi dhe Zayn

Prishtinë | 20 Sht 2021 | 11:03 | Nga Ekonomia Online

Vajza e Gigi Hadid dhe Zayn Malik ishte e rrethuar me dashuri në ditëlindjen e saj të parë, në festën të cilën kishte një kod të veshjes.

Tezja e saj supermodele, Bella Hadid, dukej e mahnitshme në xhaketë të bardhe, bluzë të shkurtër me ngjyrë të zeza dhe një fund treçerekëshe me ngjyra kuq e bardhë, shkruan DailyMail.

Modelja kompletoi dukejn me një palë çizme të gjata të zeza, syza dielli dhe një qafore, teksa u pa duke arritur në banesën e Gigi Hadid në New York.

Bella ishte e shoqëruar nga mikja e saj, këngëtarja Dua Lipa, e cila është në lidhje me vëllanë e saj dhe Gigit, Anwar.

Lipa dukej joshëse në veshjen e saj dypjesëshe, e përbërë nga një xhaketë me mëngë të gjata dhe një mini-fund. Dua kombinoj kostumin me një palë çorape të bardha dhe këpucë të zeza.

Të ngjashme