Elita 5 sjell emocione në rrugët e Tiranës, performon mbi një kamion në ecje

Prishtinë | 04 Qer 2018 | 11:53 | Nga

Elita 5, grupi i shumë hiteve si “Nuk jam Al Kapone”, po bën përgatitjet për një projekt të ri muzikor.

Ata kanë nisur xhirimet për klipin e tyre më të ri në Tiranë ku shihen duke kënduar mbi një kamion në orët e vona të natës përcjell “Shqiptarja”.

Elita 5 është një nga grupet që na kanë shoqëruar ndër vite me muzikën e tyre rrok.

Mund të themi që janë grupi më i suksesshëm në Shqipëri dhe Kosovë. Ata numërojnë shumë këngë dhe çmime në karrierën e tyre të gjatë muzikore.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme