Eni dhe Greta shkëlqejnë në të kaltër

Prishtinë | 07 Nën 2017 | 15:24 | Nga

Këngëtaret e njohur shqiptare, Eni Koçi dhe Greta Koçi, sërish janë shfaqur tejet bukur.

Dy motrat atraktive, njëra zeshkane dhe tjetra bionde, kanë shfrytëzuar veshje të krijuara prej vet tyre për të treguar trendet e këtij dimri.

Dyjat janë shfaqur me pallto të gjata nga pambuku me kapelë, duke u shfaqur mjaft bukur.

Eni Koçi së fundmi besohet se ka një lidhje romantike me reperin, Genc Prelvukaj.

Ata nuk e kanë konfirmuar, e as mohuar një romancë të tyre, duke i lënë vend spekulimeve në mediat shqiptare.

Eni së fundmi erdhi me një projekt ambicioz me Gencin, që u pëlqye nga publiku.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme