Eni Koçi pranon se ka bërë ndërhyrje estetike

Prishtinë | 23 Dhj 2018 | 13:45 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Eni Koçi ka pranuar se ka bërë ndërhyrje estetike.

Bukuroshja ka mbajtur një sesion të pyetjeve dhe përgjigjeve me adhuruesit e saj në rrjetet sociale.

Dhe, në një moment ajo e lodhur nga pyetjet për ndërhyrjet estetike, pranoi se ka bërë intervenime në hundë.

Por, intervenimin ajo thotë se e ka bërë për shkaqe shëndetësore.

Meqë më dole në temë, në moshën 13-vjeçare kam pasur problem shëndetësor dhe jam operuar me shumë urgjencë në hundë. Nga ana shëndetësore u bëra mirë më pas, por operacioni la pasoja estetike dhe deri në moshën 16-17 vjeç nuk mund t’a rregulloja. Ndërhyra prap për të rregulluar pasojat e operacionit të parë dhe rezultoi që ende kisha probleme në frymëmarrje, kështu që shkoi 7 orë operim”.

“Për të gjithë ata që plasën duke thënë për operacionet, i them të informohen mirë dhe të mos gjykojnë nga disa foto profesionale (ku është mëse normale që lëkura pastrohet dhe gjithçka në detaj) dhe o burra të thonë që ka bërë gjithë trupin dhe fytyrën. Rasti im ka qenë rast i rëndë shëndetësor”, përfundoi Eni.

Ditë më parë u konfirmua se Eni Koçi është në lidhje me reperin Genc Prelvukaj.

Të ngjashme