Ermal Fejzullahu i kërkon falje publikisht Arianës

Prishtinë | 05 Qer 2021 | 16:42 | Nga Ekonomia Online

Si rezultat i angazhimeve të përditshme profesionale, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu i ka kërkuar falje publikisht gruas së tij Arianës se ka qëndruar larg saj dhe familjes.

Por, Ariana a ka përse t’i kërkojë falje, përgjigjet Ermali.

“I kisha kërkuar falje për shumë gjëra në jetë në kuptimin që me ka ra shumë të qëndrojë larg saj, me qenë kudo nëpër botë, të vrapojë pas punëve. E falënderoj shumë nga zemra që ka qenë një nënë e mirë dhe i ka edukuar fëmijët e mijë në mënyrën më të mirë”, u shpreh Ermali në LIBERO.

Të ngjashme