Fatjoni i “Përputhen” në krah me Dhurata Dorën, çfarë lidhje ka dyshja

Prishtinë | 04 Dhj 2020 | 15:52 | Nga Ekonomia Online

Emisioni “Përputhen” tashmë është bërë njëri ndër emisionet më të shikuara në vend, raporton Gazeta Express.

Ndërkaq edhe konkurentët në këtë emision kohët e fundit janë bërë kryefjalë e mediave rozë, duke u bërë kështu ndër më të komentuarit dhe më të famshmit për një kohë shumë të shkurtër.

Njëri ndër konkurentët e emisionit Fatjon Kuqari është parë në një foto bashkë me Dhurata Dorën.

Fotoja ka filluar të marë vëmendjen e të gjithëve duke u spikuluar kështu se dyshja mund të kenë diçka bashkë.

Më poshtë gjeni foton e Dhurata Dorës dhe Fatjonit:

Të ngjashme