Getoar Selimi tregon se a ka armiqësi me Unikatilin dhe Noizyn

Prishtinë | 07 Pri 2019 | 11:16 | Nga Ekonomia Online

Reperi Getoar Selimi ka folur për raportet e tij me këngëtarët e tjerë të estradës

I ftuar në “Xing me Ermalin”, përveç pyetjeve nga jeta private dhe publike, Geti u pyet se a ka armiqësi me Unikatilin dhe Noizyn.

“Unë nuk është se kam qenë kurrë për këto gjëra, absolutisht nuk kam armiqësi me asnjërin dhe ata që kanë pas armiqësi me mu jam habitur dhe kam thënë ëoë më shajti ky më shajti ai nuk kam qenë negativ në atë pjesë dhe nuk e kam marrë me negativitet atë pjesë sepse ka njerëz që e kanë pjesë të suksesit apo të plan programit tillë për mu nuk ka qenë problem kurrë ajo pjesë as nuk do merrem tani dhe lirisht le të fillojnë me sha pa problem, por nuk kam asgjë me askënd madje madje jam pro atyre që arrin diçka sido që të jetë apo si kanë arrit është për me vlerësu unë i vlerësoj ata që kanë arrit diçka në këtë punë’, ishin fjalët e reperit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme