Noizy për Beatrix Ramosajn: Do i bëja performancë private

Prishtinë | 17 Jan 2022 | 15:36 | Nga Ekonomia Online

Reperi, Rigels Rajku i njohur me nofkën artistike si “Noizy” ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Why Not”.

Noizy iu përgjigj të gjitha pyetjeve të rubrikës – “Nëse do të jetoje në një shtëpi me…”.

Emri i parë në listë ishte ai i këngëtares kosovare, Beatrix Ramosaj.

“Beatrix të ka imituar në “Your face sound familiar” dhe e pyetën ça të pëlqen të jesh në lëkurën e Noizyt, buzët tha”, i tha moderatorja Roza Lati.

Noizy tha se po të ishte në një shtëpi vetëm me Beatrixin, do i bënte një performancë private.

“E kam parë. Ishte shumë bukur dhe më pëlqeu. Gati njëjtë. Nëse do jetoja në një shtëpi me Beatrixën do mundoja t’i bëja dhe unë një performancë private, siç bë ajo për mua. Do vija paruke dhe ca c*ca këtu”, u shpreh Noizy.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme