Getoari surprizon nusen e tij

Prishtinë | 17 Maj 2017 | 15:07 | Nga

Moderatorja Marina Vjollca feston sot ditëlindjen.

Urimet nga njerëzit e zemrës nuk i kanë munguar. Getor Selimi partneri i saj i ka bërë një super urim, nga ato që çdo femër do donte të dëgjonte. Ai nuk ishte thjesht një urim, por premtim për dashuri të përjetshme.

Por pas këti urimi është zbuluar dhe torta që është përgatitur enkas për moderatoren bukuroshe. Torta është në formën e një ‘M’ të kuqe që mban sipër dy krahë engjëlli.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme