“Gjithçka e imja”, Taulant Xhaka me dedikim emocional për bashkëshorten në ditëlindjen e saj

Prishtinë | 28 Tet 2021 | 16:17 | Nga Ekonomia Online

Sot (e enjte) futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka, ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo ngase feston ditëlindjen bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini dhe me këtë rast nuk ka munguar një dedikim emocional nga ana e tij.

Artisti, i cili numëron mbi 300 mijë ndjekës vetëm në Instagram, ka shpërndarë një imazh përkrah bashkëshortes ndërsa ka zgjedhur edhe disa fjalë të bukura.

“Urime ditëlindjen gjithçka e imja. Të dua jeta ime”, kanë qenë fjalët përkrah postimit.

Të shumta kanë qenë edhe urimet që ka pranuar në hapësirën për komente.

Të ngjashme