Jua prezantojmë Mabelynnin, ish-miss California

Prishtinë | 10 Qer 2017 | 00:41 | Nga

Mabelynn Capeluj është një modele 25-vjeçare. Ishte shpallur Miss California më 2013.

Aktualisht, ajo një prej femrave më seksi në SHBA.

Në Instagranin e saj, ku e ndjekin 457 mijë fansa, Mabelynn poston shumë foto, ku shfaq trupin e saj joshës. Sidomos bien në pah këmbët e gjata dhe gjoksi i bëshëm.

Për më shumë shikoni dhe shijoni fotografitë:

View this post on Instagram

☀️?? @meganeclaire x @josecorella x @guess

A post shared by Mabelynn Capeluj (@mabelynncapeluj) on

https://www.instagram.com/p/BUaVQrKDuNP/?taken-by=mabelynncapeluj&hl=en

View this post on Instagram

Today ❤️ @josecorella

A post shared by Mabelynn Capeluj (@mabelynncapeluj) on

https://www.instagram.com/p/BSZ3kxvDSK8/?taken-by=mabelynncapeluj&hl=en

https://www.instagram.com/p/BROVmNEjWVN/?taken-by=mabelynncapeluj&hl=en

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme