Kendall i heq të gjitha në pjesën e sipërme dhe e publikon foton

Prishtinë | 02 Tet 2019 | 17:36 | Nga Ekonomia Online

Kendall Jenner i ka hequr sytjenat.

Modelja e njohur amerikane, Kendall Jenner, e ka publikuar një foto në Instastory me të cilën e ka marrë vëmendjen.

Në foton e postuar ajo shihet krejtësisht e zhveshur në pjesën e sipërme dhe gjoksin e ka mbajtur me duar.

Kendall ka publikuar shpesh foto të tilla dhe duket se nuk e ka fare problem./ln

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme