Khloe Kardashian me stil të ri flokësh

Prishtinë | 27 Kor 2018 | 11:09 | Nga

Ylli tleviziv Khloe Kardashian ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shihet me një stil të ri flokësh.

Bukuroshja, të cilën jemi mësuar ta shohim bionde dhe me flokë të gjata, ka shkurtuar flokët dhe duket tejet bukur.

Fotografinë ajo e postoi me një mbishkrim interesant.

“Të mos qeshësh më bën të qesh. Kanye”, duke iu referuar kështu bashkëshortit të Kim, i cili njihet për foto serioze.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme