Kim Kardashian thotë se nuk ka përdorur aspak photoshop në kampanjën e re të SKIMS

Prishtinë | 08 Qer 2021 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Reklama Skims që u bë virale për shfaqjen e belit në dukje të Kim Kardashian ishte rezultat i një defekti në procesin e ngarkimit, Page Six mund të zbulojë ekskluzivisht.

Reklama e vërtetë, e marrë nga Page Six, tregon Kim Kardashian duke tërhequr gishtin lart në trup pasi kishte theksuar të brendshmet e saj Skims Fits Everybody. Ndryshe nga videoja e TikTok që është bërë virale, është e qartë që reklama që fillimisht synonte të transmetohej kishte redaktime zero në belin ose dorën e yllit “Keeping Up With the Kardashians”, shkruan Page Six.

“Reklama Skims që u transmetua javën e kaluar me koleksionin Fits Everybody fillimisht pati një gabim si rezultat i videos që humbi cilësinë e saj gjatë procesit të ngarkimit”, tha një zëdhënës i Skims për Page Six të hënën, transmeton lajmi.net.

“Menjëherë pasi u vu re nga ekipi, videoja u tërhoq dhe versioni pa gabim u ngarkua dhe u ekzekutua për pjesën e mbetur të kohës në ajër. Ne kërkojmë falje për çdo shqetësim që i ka shkaktuar Kim dhe klientëve tanë”.

Një burim i tha Page Six se themeluesi i Skims, Kardashian, 40, kërkoi posaçërisht që beli i saj të mos redaktohej për reklamën dhe se asnjë pjesë e trupit të saj nuk ishte rregulluar në mënyrë digjitale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme