Koha është ndalur për Katie Price

Prishtinë | 20 Dhj 2017 | 18:53 | Nga

Ajo vazhdon të mahnisë fansat e saj duke nxjerrë në pah format e saj dhe pavarësisht se është 39 vjece, Katie Price duket me seksi se asnjëherë.

Ylli televiziv ka postuar në rrjetin social Instagram një foto teksa shfaqet duke bërë një trajtim në një qendër estetike.

https://www.instagram.com/p/BchxdfSAeVu/?hl=en&taken-by=officialkatieprice

https://www.instagram.com/p/BckkSMBAhud/?hl=en&taken-by=officialkatieprice

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme