Marina publikon një moment intim në shtrat me Getoarin (Video)

Prishtinë | 11 Sht 2020 | 08:34 | Nga Ekonomia Online

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Së fundmi, ata kanë festuar përvjetorin e martesës dhe në këtë ditë të veçantë, Marina ka publikuar videon më të ëmbël krah Getit. Çifti shfaqen të shtrirë në shtrat, teksa reperi i dhuron moderatores një puthje në faqe.

“Gëzuar përvjetorin”, ka shkruar Marina krahas videos, të cilën e ka rishpërndarë dhe Geti në profilin e tij.

View this post on Instagram

Happy anniversary to us ❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Të ngjashme