‘Martesa’ e befasishme e Mimoza Shkodrës me Adrian Gaxhën

Prishtinë | 13 Dhj 2018 | 09:28 | Nga Ekonomia Online

Mimoza Shkodra dhe Adrian Gaxha mbrëmë janë martuar dhe i kanë shokuar të gjithë.

Këngëtarët, Mimoza Shkodra dhe Adrian Gaxha mbrëmë janë kurorëzuar me martesë mirëpo e gjithë kjo ishte pjesë e organizimit festiv gjatë xhirimeve për festat e fundvitit.

Fotografitë në të cilat Mimoza shihet me vello të bardhë dhe Adrian Gaxha si dhëndër i kanë shokuar publikun por më pas është marrë vesh se gjithçka ishte vetëm një lojë.

Pavarësisht kësaj si Mimoza ashtu dhe Adriani dukeshin shumë mirë pranë njëri-tjetrit./Lajmi.net/


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme