Modelja ruse çmendet pas Don Xhonit: Dashuria nuk ka fe e as nacionalitet

Prishtinë | 17 Maj 2021 | 08:55 | Nga Ekonomia Online

Modelja ruso-koreane, Ariana Lirey, e ka shprehur tashmë publikisht pëlqimin e saj për reperin nga Drenica, Don Xhon.

Së fundmi, ajo përjetësoi fytyrën e artistit shqiptar në krahun e saj, duke bërë që Don Xhon të jetë gjithmonë ‘afër saj’.

Modelja bëri një video të re në Instagram mbi të cilën shkroj shqip: “Ju jeni gjithmonë me mua”, duke vënë në pah tatuazhin dhe fytyrën e reperit.

Më pas, ajo tha se në dashuri nuk ka e as nacionalitet duke shtuar dyshimet se modelja mund të ketë rënë në dashuri me Don Xhonin.

Të ngjashme