Morena Taraku nuk i ndal pozat provokuese, kësaj radhe merr vëmendje të madhe

Prishtinë | 21 Shk 2021 | 15:46 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, njiher për stilin e saj në përgjithsi.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan imazhe dhe video nga jeta personale dhe karriera profesionale.

Pozat provokuese nga ana e saj nuk janë të rralla, pasi së fundmi ajo i ka shpeshtuar për fansat e saj.

Sot (e diel) Morena ka vendosur që të publikojë një fotografi, ku shihet duke marrë poza atraktive para kamerës.

E shtrirë në divan, njëra këmbë e bukuroshes brune qëndron në mbështetëses, duke bërë t’i theksohen tiparet e bujshme trupore.

Postimi mori me mijëra komente, duke përshkruar se sa e mrekullueshme dukej artistja.

“Money” në anën tjetër është projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Morena Tarakun. 

Të ngjashme