Kosovarja Kleofina depërton në tregun ndërkombëtar të muzikës

Prishtinë | 28 Qer 2021 | 15:25 | Nga Ekonomia Online

Kosovarja Kleofina Pnishi shumë e suksesshme në botën e modës, tashmë po tregon talentin e saj edhe në muzikë.


Pas artisteve të famshme shqiptare në botë si Rita Ora, Dua Lipa e Beba Rexha, Kleofina është një emër tjetër që ka arritur të depërtojë suksesshëm në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Ajo ka sjellë këngën dhe klipin e këngës Better Everyday.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme