Rasheli e ka ditëlindjen sot, përshëndet fansat me një foto seksi

Prishtinë | 23 Qer 2019 | 21:34 | Nga Ekonomia Online

Rashel Kolaneci u bë e famshme si velinë në emisionin “Xing me Ermalin” dhe aktualisht është ndër personazhet shqiptare më të ndjekura në Instagram.

Rasheli sot feston ditëlindjen dhe me këtë rast ajo ka përzgjeshur një foto seksi për t’i uruar vetes dhe falënderuar fansat e shumtë.

Këtë e ka bërë përmes një postimi, ku shihet tejet në formë në një fustan të shkurtë, duke ekspozuar këmbët seksi.

View this post on Instagram

Happy Birthday to me🌹

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

إله الجمال 🌹

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

Pays des merveilles👄 @vivienvance

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Të ngjashme