Reperja e njohur kosovare publikon video duke bërë fli

Prishtinë | 18 Maj 2022 | 08:26 | Nga Ekonomia Online

“All night”, titullohet projekti i fundit i reperes kosovare, Melinda Ademi.

Projekti i saj u pëlqye shumë dhe u shndërrua në një hit. Madje për pak ditë ka mbledhur miliona klikime.

Në një pjesë të tekstit, Melinda thotë: Jo nuk ki bad bitch like me, që ta rexh club-in edhe n’shpi t’bon fli.

E pas këtyre fjalëve ajo edhe e ka dëshmuar se di të përgadis edhe fli.

Ajo ka publikuar një video në ‘Instagram’, ku ka pyetur ndjekësit e saj se kush është i interesuar për flinë e saj.

“Kush o per Flii ju lutëm më shkruani ”, ishte mbishkrimi që bëri ajo.

Videon mund ta shihni duke klikuar këtu.

Të ngjashme