Rita Ora, imazhi i markës së të brendshmeve “Tezenis”

Prishtinë | 17 Sht 2017 | 11:35 | Nga

Rita Ora së fundmi e ka treguar që edhe në botën e modës është mjaft e suksesshme.

Këngëtarja me origjin shqiptare duket se është shkëputur disa nga muzika dhe kjo e ka afruar më shumë me modën. 26-vjeçarja me origjinë shqiptare është imazhi i markës së famshme të veshjeve të brendshme, “Tezenis”.

Rita ka postuar një foto në “Instagramin” e saj me të brendshme të kësaj marke, ku duket si gjithmonë seksi dhe tejet atraktive.

Jo më kot ajo është zgjedhur si imazh i markës së famshme italiane.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme