Rita Ora pozon në plazh me bikini teksa përgatitet për të festuar Vitin e Ri

Prishtinë | 31 Dhj 2021 | 15:10 | Nga Ekonomia Online

Ajo po bëhet gati të presë Vitin e Ri në Australi.

Dhe këngëtarja britanike, 31 vjeçe, shfrytzëoi sa më shumë verën e hemisferës jugore të premten duke u zhveshur me bikini me ngyrë të zezë.

Ajo ndau një galeri fotosh në Instagram, ku shihet duke u përqafuar nga dielli dhe i ka shkruar: ‘NYE – nga unë për ju’.

Rita bashkoi bikinit e saj me pantallona të zeza të lirshme dhe syze dielli me përmasa të mëdha.

Flokët e saj të gjata bionde ishin stiluar në valë plazhi, dhe ajo kishte aksesorë me disa gjerdan ari me shtresa, byzylykë të grumbulluar dhe vathë ari.

Një foto e tregoi atë duke hequr supet me një mbështjellës të zi nga supet e saj teksa pozonte në mënyrë joshëse në plazh me pantallonat e varura poshtë rreth ijeve.

Një tjetër foto e tregonte atë duke ecur drejt oqeanit me shpinën e kthyer nga kamera.

Këngëtarja e “Hot Right Now” kishte vendosur një grim të plotë, duke theksuar buzët e saj me një buzëkuq të kuq teksa pozonte në plazhin pothuajse të shkretë.

Ndryshe, Rita mbërriti në Australi në fillim të dhjetorit së bashku me të dashurin e saj prej gati një viti, regjisoren Taika Waititi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme