Rita Ora paraqitet me veshje sportive

Prishtinë | 09 Mar 2018 | 09:31 | Nga

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, duket se ka vendosur që të pushojë nga grimi i tepër dhe fustanet ekstravagante, transmeton Klan Kosova.

Kjo pasi këngëtarja një ditë më parë, mori pjesë në ndejën e përvitshme të “Vanity Fair Oscars” që zhvillohet pas ceremonisë së Academy Awards.

27 vjeçarja, është parë me tuta sportive me ngjyrë të zezë dhe pa grim.

Feeling tired? The star appeared a little under the weather after her fun weekend 

Low-key: Rita Ora was embracing a casual look when she jetted out of LAX on Tuesday night following a fun-filled weekend rubbing shoulders with the Hollywood A-list

Casual: The pop princess, 27, cut an uncharacteristically casual figure in an all-black ensemble as she arrived at the terminal to catch a flight back to the UK

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme