Seldi bën deklaratën e radhës, pas konfirmimit të ndarjes me Mimozën

Prishtinë | 21 Sht 2018 | 10:40 | Nga

Ndarja e Seldit me Mimozën po përflitet ende mjaft shumë.

Pas konfirmimit publikisht nga vet Seldi se çifti kanë përfunduar lidhjen e tyre, publiku ka reaguar me të madhe.

E me këtë rast, duket se fjalët po e mundojnë edhe vetë këngëtarin, i cili reagon edhe në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Express.

Seldi ka shkruar një postim dhe me ironi ‘falënderon’ njerëzit të cilët mirren me punën e tij dhe jetën private.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme