Tayna dhe Ivoriandoll së shpejti me një bashkëpunim

Prishtinë | 12 Mar 2021 | 18:47 | Nga Ekonomia Online

Rep-artistja e njohur, Tayna, është ndër më të popullarizuarat kohëve të fundit.

Në projektet e fundit ajo ka sjell disa bashkëpunime, derisa edhe për këngën e re do të veprojë në të njëjtën mënyrë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka shpërndarë një imazh ku shihej ajo dhe një repere tjetër.

Bëhet fjalë për Ivoriandoll, e cila është tejet e njohur për zhanrin hip-hop në Angli.

Sipas këtij imazhi, zbulohet se së shpejti mes dyshes do të landohet projekti muzikor, për të cilin fansat janë mezi duke pritur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme