Tayna me një postim të çuditshëm: Njerëzit qajnë kur më shohin

Prishtinë | 30 Mar 2020 | 00:10 | Nga Ekonomia Online

Në periudhën e vetizolimit, yjet e skenës dhe ekranit vazhdojnë t’i mbajnë të përditësuar profilet e tyre duke publikuar imazhe të ndryshme.

Krahas sfidave apo aktiviteteve nga përditshmëria, nuk mungojnë edhe fotografi të vjetra që ata zgjedhin t’i postojnë në rrjetet sociale.

Edhe Tayna e ka ndjekur këtë trend duke publikuar një fotografi të realizuar më herët, e cila ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime një orë pas postimit.

Ajo shfaqet atraktive e shtrirë në një sofa, ndërsa imazhin e publikuar e ka shoqëruar me një përshkrim interesant.

“Ka njerëz që qajnë me lot gëzimi kur më shohin mua. Çfarë mund të kërkoj më shumë”, ka shkruar Doruntina Shala në përshkrim.

View this post on Instagram

Stuck in Miami💆🏻‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

View this post on Instagram

#rrinshpi

A post shared by Tayna (@tayna) on

Të ngjashme