Yjet të cilat ndryshuan modelet e tutave sportive

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 15:09 | Nga Ekonomia Online

Tutat sportive më së shumti përdoren kur dilni jashtë për të vrapuar, apo kur shkoni në palestër.

Pos kësaj ato përdoren edhe për të dal për shëtitje në vende të ndryshme, transmeton Klan Kosova.

Kështu yjet televizive, Kourtney Kardashian dhe Kylie Jenner vendosën të ndryshojnë modelin e këtyre tutave duke i bërë ata më të shkurtër dhe më tërheqës.

Të ngjashme