Zanfina Ismaili kujton të shkuarën me Dafina Zeqirin

Prishtinë | 25 Tet 2017 | 21:00 | Nga

Dafina Zeqiri dhe Zanfina Ismaili kanë qenë dikur ndër miket më të ngushta të showbiz-it shqiptar. Këngëtaret e njohura i shkëputën papritur marrëdhëniet e tyre për disa vite, për t’i rregulluar më pas, kur Zanfina humbi nënën.


Tashmë dy yjet nag Kosova, duken mjaft të afërta pasi vazhdimisht i bëjnë njëra-tjetrës komente mjaft të bukura në rrjetet sociale.

Madje Zanfina ka shkuar më tej, duke postuar një foto të realizuar vite më parë me Dafinën.

Ajo i ka bërë tag Dafinës, duke vendosur edhe një zemër ngjitur emrit të saj. Pra, nuk ka më dilema, Zanfina dhe Dafina janë sërish shoqe.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme