Dafina Zeqiri: Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë

Prishtinë | 05 Pri 2022 | 15:12 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Dafina ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa herë pas here ndan me fansat diçka edhe nga jeta e saj personale.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social “Twitter” ajo ka deklaruar që ka shtuar në peshë, duke treguar edhe arsyen.

E kjo peshë sipas këngëtares ka ardhur si shkak i pilulave të shtatzënisë .

“Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë… ja… unë e thashë”, ka shkruar artistja.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme