Ziza nga Gjakova “çmend” Dubain (Foto)

Prishtinë | 10 Tet 2019 | 13:33 | Nga Ekonomia Online

Ziza Pajaziti është një bukuroshe 23-vjeçare nga Gjakova.

Ajo është e njohur për fotografitë që poston në faqen e saj në Isntagram, ku e ndjekin 126 mijë veta dhe ky numër po rritet me shpejtësi.

Atë e kemi parë në klipin e Milotit dhe Florianit “Fajin ma la”, e më pas edhe në një skeç me Stupcat.

Këto ditë, Ziza po qëndron në Dubai, nuk dihet për punë apo thjesht për qejf.

Por, nga atje ajo ka postuar disa fotografi të cilat kanë marrë shumë pëlqime.

View this post on Instagram

Honored to be invited at Arab Fashion Week 👗

A post shared by ziza (@zizzapajaziti) on

View this post on Instagram

Cataleya🖤

A post shared by ziza (@zizzapajaziti) on

View this post on Instagram

Life is too important to be taken seriously

A post shared by ziza (@zizzapajaziti) on

View this post on Instagram

Qka ka me honger?💁🏾‍♀️

A post shared by ziza (@zizzapajaziti) on

Të ngjashme