Ky është bashkëshorti i Sahides së Motrave Mustafa (Foto)

Prishtinë | 03 Tet 2016 | 09:54 | Nga

Vetë është shumë prezente në medie, por pjesën tjetër të familjes e mban larg tyre. Janë të rralla rastet kur Sahide Mustafa, publikon ndonjë fotografi të bashkëshortit të saj ose të fëmijëve.

Por mbrëmë e ka thyer këtë “rregull”, pasi gjatë dasmës së djalit të Shyhretes, Sahidja e Motrave Mustafa, ka publikuar fotografi të bashkëshortit, shkruan “Magazina.al”. Bashkë me Sahiden dhe burrin e saj, në tavolinë ka qenë edhe Safetja me të dashurin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme