Lutfi Haziri e dëmton fletëvotimin

Prishtinë | 14 Nën 2021 | 10:22 | Nga Ekonomia Online

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka shfrytëzuar të drejtën e tij për votë në shkollën “Abaz Ajeti” në Gjilan.

Por për çudi, Haziri pati një problem të vogël gjatë votimit. Ai dëmtoi fletëvotimin dhe me këtë rast iu desh të merrte një tjetër.

Ndryshe Lutfi Haziri ka drejtuar Komunën e Gjilanit për disa vite radhazi ndërsa nga raundi i parë i zgjedhjeve lokale doli që të mos ketë marrë votat e mjaftueshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme