Mbyllet pjesa e parë Prishtina – Ballkani, ky është rezultati

Prishtinë | 20 Shk 2022 | 14:39 | Nga Ekonomia Online

45 minuta asnjë gol i shënuar në derbin e javës së 20-të në Superligën e Kosovës në futboll ku po ndeshen Prishtina e Ballkani.

Takimi po zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti”, në Podujevë derisa fraksioni i parë është mbyllur me rezultat 0:0.

Të dyja skuadrat kanë krijuar disa mundësi të mira por ja që rrjetat mbetën të paprekura, me shpresë se në pjesën e dytë do të shohim një lojë të bukur dhe me gola.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme