Mourinho kërkon dy lojtarë të Realit në marrëveshjen për De Gean

Prishtinë | 22 Pri 2017 | 16:31 | Nga

Jose Mourinho është i gatshëm që ta lë të largohet David de Gean drejt Real Madridit, por për një gjë të tillë ka një kusht.

Sipas The Sun portugezi ka kërkuar që dy lojtarë, apo së paku një, të përfshihet në marrëveshjen e De Geas.

Sipas këtyre raporteve thuhet se Mourinho dëshiron në “Old Trafford” mbrojtësin Raphael Varane, dhe sulmuesin Alvaro Morata.

De Gea qe një kohë të gjatë është i lidhur me një kalim te Real Madridit.

Të ngjashme