MPJ mban konferencë për medie, lidhur me hapjen e ambasadës në Jerusalem

Prishtinë | 14 Mar 2021 | 12:19 | Nga Ekonomia Online

Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se sot do mbajnë konferencë për medie lidhur me hapjen e ambasadës së Kosovës në Jerusalem.

Këtë e kanë bërë të ditur nga vetë ministria, në një komunikatë për medie.

Në këtë konferencë do diskutohet pikërisht hapja e kësaj ambasade dhe suksesi i shtetit për këtë hap tutje.

Konferenca do mbahet sot më 14 mars 2021, ora 13:30.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme