Ministrat Murati e Peci sot prezantojnë buxhetin për vitin 2023 para qytetarëve të Podujevës

Prishtinë | 06 Dhj 2022 | 11:01 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, së bashku me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, do ta prezantojnë buxhetin për vitin 2023 para qytetarëve të Komunës së Podujevës.

Sipas njoftimit për media takimi me qytetarë do të mbahet sot në ora 17:30, në Teatrin ”Avdush Hasani” Podujevë.

Të ngjashme